НОВИНКИ

arr3Ми завжди з Вами!Працюємо з кульками та карнавальною продукцією з 2009 року, завжди великий вибір. Роботу свою...

КОНТАКТИ

СВЯТОБУМ
вул. Рівненська 107
м.Костопіль
тел.: 068 149 79 87 - відділ продажів
факс: 066 090 24 64, 067 197 35 00
svyatobum@gmail.com
067 53 41 464 - відділ закупки (співпраці)
ordersvyato@gmail.com - відділ закупки (співпраці)

АНКЕТА

З якого пристрою Ви частіше робите замовлення в нас на сайті?

комп'ютер, ноутбук 50% мобільний пристрій 33% 9% 9%


УМОВИ СПІВПРАЦІ
Умови співпраці

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ:

Мінімальна вартість замовлення - 300 грн. Ціни дійсні при оплаті замовлення в день оформлення. Якщо оплата здійснюється в інший день, то вартість замовлення необхідно уточнювати (можливі зміни курсів валют, у зв'язку із чим проводиться переоцінка товарів, як в більшу сторону, так і в меншу сторону).

Після отримання замовлення менеджер передзвонює вам для усного підтвердження замовлення і передає замовлення на збірку

Після того як замовлення буде зібране менеджер ще раз передзвонює вам і уточнює: замовлення зібране повністю або якихось позицій в даний момент немає - ви при необхідності замінюєте відсутні позиції іншими або приймаєте поточний склад замовлення. Зібране або зібране і доповнене замовлення перераховується менеджером в гривні за курсом на поточний день і менеджер повідомляє вам його вартість і погоджує з вами оплату.

По приходу повної оплати за замовлення, відправка товару проводитися протягом 1-2-х робочих днів.

Купівля товару від 1 штуки:

В нас Ви маєте можливість придбати будь-які повітряні кульки від 1(однієї) штуки!!! Для цього потрібно після завершення вашого замовлення в примітках написати список товару якій би ви хотіли придбати від 1 шт. ціна при цьому збільшується на 15%.


СПОСІБ ОПЛАТИ:

1. На картку ПРИВАТБАНК (комісія за послуги банку -2 грн). Номер картки повідомляємо після підтвердження замовлення.

2.Наложений платіж:

Оплата при отриманні товару. Можлива тільки при доставці замовлення перевізником «Новая Пошта», «Ін-тайм». При відправці наложеним платежем вноситься предоплата 100 грн. (На випадок якщо замовник передумає забирати посилку, ця сума компенсує дорогу туди і назад).

3.Готівкою, при умові самовивозу або передачі грошей через приватного перевізника (при завантаженні товару).

ДОСТАВКА ТОВАРУ:

"НОВА ПОШТА", "ІНТАЙМ", делівері , самовивіз, а також інші способи доставки (приватний перевізник і т.д.). Вартість послуг перевезення оплачує покупець при отриманні товару.
Замовлення відправляємо в той же день при умові зарахування грошових коштів на рахунок до 16.30 год. В разі якщо проплата не поступила, товар відправляється на наступний день.

Адміністрація Інтернет-магазину не несе відповідальність за упущену вигоду замовника в разі відсутності товарів на складі або затримок при оплаті, затримок пов'язаних з оформленням і доставкою.

Можливі недорозуміння:

Розміщена інформація про товари (зображення, колір, розмір, вихідний матеріал, область застосування, ціна), представлених в інтернет-каталозі, є рекламно-інформаційної та може бути змінена в будь-який момент. Адміністрація Інтернет-магазину не несе відповідальності за помилки або неточності в описі товарів, викликані технічними проблемами. Кольори більшості товарів в дійсності відрізняються від кольору зображення, опублікованого на сайті в силу особливостей Вашого монітора і використовуваних настройок екрану.  Претензії покупців, пов'язані з тим, що відтінки або геометричний розмір поставленої продукції не відповідають уявленням покупця - не приймаються.

 


MjJmY