НОВИНКИ

arr3Ми завжди з Вами!Працюємо з кульками та карнавальною продукцією з 2009 року, завжди великий вибір. Роботу свою...

КОНТАКТЫ

СВЯТОБУМ
вул. Рівненська 107
м.Костопіль
тел.: 068 149 79 87 - відділ продажів
факс: 066 090 24 64, 067 197 35 00
svyatobum@gmail.com
067 53 41 464 - відділ закупки (співпраці)
ordersvyato@gmail.com - відділ закупки (співпраці)

АНКЕТА

З якого пристрою Ви частіше робите замовлення в нас на сайті?

комп'ютер, ноутбук 48% мобільний пристрій 35% 8% 9%


Коктейльные трубочки, шпажки / Шпажки для канапе

Упорядочить по 
Производитель  19,0 Грн

16,5 Грн

На складе
 

5,6 Грн

На складеШпажки для канапе

На сьогоднішній день існують безліч способів сервірування столу, шпажки і вилочки один з них.

Шведський стіл і пікніки все більше стають популярними і без маленьких бутербродиков на шпажках вони не обходяться. Шпажки представлені в широкою гамою кольорів і різної форми, пластикові і дерев'яні

 

Те, без чого не обійдеться Шведський стіл

Свято будь-якої спрямованості, будь то ювілей, корпоративна вечірка, весілля або відкриття немислимий без урочисто прикрашеного столу з різноманітними смаколиками. Та й при виїзді на пікнік не обходиться без дружнього застілля і накривання «поляни». Сервірувати стіл можна по-різному, благо існує чимало способів, і з кожним днем ​​їх стає дедалі більше. При цьому одними ложками, виделками та столовими ножами справа не обмежується, один з дуже затребуваних атрибутів - шпажки для канапе і невеликі спеціальні вилочки.

Навіщо бутерброду вилки

Сьогодні все більшої популярності набуває шведський стіл, а він просто немислимий без канапе - маленьких бутербродів, які так просто зі столу не візьмеш, потрібні спеціальні вилочки, увіткнені по центру. Те ж стосується і акуратних часточок фруктів, для яких міні-вилочки - це зручно, практично і гігієнічно, оскільки не доводиться думати, наскільки культурно буде потягнути зі столу руками бутерброд або ківі, і чим потім ці самі руки витирати. Та й спробувати подібним чином можна багато чого. До того ж шпажки - це своєрідне прикраса для бутербродів, адже рукоятка у них може бути якою завгодно. Навіть якщо немає потреби в оздобленні столу, такі шпажки самі по собі виглядають ошатно і надають навіть самому звичайному столу урочистий вигляд.

Отже, якщо вам належить підготовка до свята на власній території або виїзд на пікнік великою компанією, пропонуємо купити чудові пластикові шпажки і вилочки для невеликих бутербродів і шматочків фруктів.


NDZhYjJi